Олег Ступар — перший в Україні чемпіон області з петанку. Результати чемпіонату [2018 рік]

19 травня відбувся Чемпіонат Івано-Франківської області з петанку 2018 року серед чоловіків. Це перший в Україні чемпіонат області. Участь в чемпіонаті взяло 6 учасників з діючою ліцензією Федерації петанку України. Учасники турніру зіграли кожен з кожним. І за кількістю перемог визначилися підсумкові місця. При рівній кількості перемог до уваги бралася особиста зустріч.

Проходив турнір в селі Стрільче Городенківського району. Петанк тут грали вперше, але сподіваємося не востання. Адже тут облаштовується озеро навколо його вся територія покрита спритливим метеріалом для петанку.
Тож коли будуть завершені роботи, це місце має шанс стати улюбленим не тільки для відпочиваючих, а й для петанкістів з усієї України.

Призери чемпіонату області з петанку

Призери нагорожджені медалями та сувернірними призами.  Чемпіон отримав кубок від Покутської кераміки. Відбівся чемпіонат за підтримки голови новоствореної  Городенківської районної федерації петанку — Івана Вережака та Степана Чижевського — директора Шляхбудіндустрії.

Підсумкові місця: 

  1. Олег Ступар
  2. Віталій Попадюк
  3. Іван Паламарчук
  4. Іван Струк
  5. Юрій Іваськевич
  6. Любомир Ступар


Extreme petanque

Після чемпіонату гравці петанк клубу «Чугайстер» зіграли кілька партій в ектримальний петанк. Хоч в Стільченському кар’єрі є умови для класичного петанку та для екстримального він ніби створений. А озеро з бірюзовою водою тільки додає краси і свіжості.

Ектримальний петанк не має обмежень по полю тому в ньому можна кидати з будь-якого місця і висоти на будь-яку відстань.  На вересень цього року в Бельгії планується проче чемпіонат світу з екстримального петанку. Кар’єр у Стрільчі або як ми його назвали — Бірюзовий буледром з претендентів на український відбір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *